Zapisy

Formularz zgłoszenia

na KURSY NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA w roku szkolnym  2020/2021

PIERWSZE ZAJĘCIA 28 września 2020 r. 

Zapisy czas START !

Kilka Ważnych informacji przy rejestracji na kursy, zajęcia pływania:

  • Przypominamy, że informacja zawarta w nawiasie, np. ( grzbiet, kraul ) jest umiejętnością pływaka w dniu zapisu na zajęcia. Jeżeli mają Państwo problem z określeniem poziomu umiejętności, zapraszamy do kontaktu tel. 696474344-Karolina,
  • Zgłoszenie w grupie „KURS – REZERWACJA MIEJSCA” przeznaczony jest dla Klientów, którzy nie znaleźli grupy pod katem wiekowo/umiejetnościowym, mimo to zainteresowani są terminami w danym dniu.  WAŻNE !!! W przypadku małej ilości chętnych w  którejkolwiek z zaplanowanych grup, będziemy tworzyć nowe grupy z dzieci „tu” zapisanych. Uwaga! Godzina 15.00 jest stworzona na potrzeby Państwa zapisu, nie będzie stanowić terminu zajęć.
  • Po otrzymaniu od AQUA-KOREKT informacji o potwierdzeniu zapisu w grupie, przypominamy o rejestracji w Panelu ActveNow oraz założeniu Konta Klienta.
  • Prosimy o dokonywanie płatności za kurs nie wcześniej niż 1 tydzień przed rozpoczęciem zajęć.  W Panelu Klienta, znajdą Państwo aktualną kwotę ( pomniejszona o zajęcia niezrealizowane w sezonie 2019/2020, zawierającą rabaty, ewentualne nadpłaty)

W razie niejasności, jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.