Ruszają zapisy na II edycję kursów pływania.

Od dnia 09 stycznia 2021 otwieramy listy do zapisów na kursy nauki i doskonalenia pływania. Mając nadzieję, iż termin 17 stycznia będzie kończącym zamknięcie basenów a od 18 stycznia wznowimy zajęcia pływania.

Pamiętajcie 🙂 Kursanci kontynuujący zajęcia z I edycji sezonu 2020/2021 nie zapisują się ponownie, są już na listach, co możecie sprawdzić w Panelu Klienta ActiveNow.

W związku z trwającym (mimo przerw) sezonem pływackim, kontynuujemy terminy/grupy (umiejętnościowo/wiekowo)/instruktorki prowadzące z I Edycji. Zaplanowane terminy zajęć na początku sezony (wrzesień) co rocznie wykorzystane są niemal w 100%. W tym roku udało nam się otworzyć nowe grupki dla najmłodszych pływaków:

  1. Wtorki 16.45 grupa 5-6 latków oswojonych z wodą.
  2. Czwartki 18.00 grupa 5 latków oswojonych z wodą.

PS. Dysponujemy jeszcze mała rezerwą terminową, jeśli nie znajdziecie dla siebie odpowiedniej godz i grupy umiejętnościowej kursów nauki i doskonalenia pływania, prosimy o kontakt tel. 696474344, mailowo aqua_korekt@interia.pl lub przez formularz kontaktowy https://aqua-korekt.pl/kontakt/.

W harmonogramiehttps://aqua-korekt.pl/harmonogram/ znajdziecie wszystkie nasze terminy jak i ilość wolnych miejsc w grupie. Zapraszamy do kontaktu aby dobrać odpowiedni poziom dla swojego pływaka.

Do zobaczenia na basenie 🙂

Szkoła pływania AQUA-KOREKT