Instruktorzy

Jesteśmy grupą profesjonalistek znających się doskonale na swoim fachu. Tajniki pływania mamy opanowane do perfekcji, trenerskie sztuczki w małym palcu, a indywidualne podejście do każdego pływaka wyróżnia nas z grona instruktorów krakowskich szkółek pływania. Każdy dzień to wyzwanie, każdy uczestnik zajęć to członek naszej licznej pływackiej rodzinki, który zostaje z nami na długie lata.  Dzięki nam odkryjesz w sobie miłość i talent do pływania, który towarzyszy nam Każdego dnia.

Karolina Nowak-Rogała

A oto autorka całego zamieszania Karolina Nowak-Rogała, właścicielka firmy AQUA -KOREKT. Kompetentny, znający się na rzeczy fachowiec. Szybko zdobywa zaufanie i zjednuje sobie każdego małego i dorosłego pływaka. Poświęcenie, uśmiech i rzetelność tak w trzech słowach o “cioci Karolinie” mówią rodzice i dzieci. Nieustannie od 13 lat doskonali swoje umiejętności, podnosząc kwalifikacje. Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach zawsze poszerza horyzonty, niejednokrotnie daje inne spojrzenia na codzienną metodykę pracy. Prawdziwą odskocznią od prozy życia są góry. W tej czasoprzestrzeni odnajduje jednocześnie spokój, ale i adrenalinę. Na co dzień żyje na sportowo, choć życie Krakowa (teatr, kino) nie jest jej obce.

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka AWF Kraków, kierunek Wychowanie Fizyczne. Absolwentka studiów podyplomowych “Dietetyka i Planowanie Żywienia”, WSEiP w Kielcach. Trener pływania II klasy sportowej. Instruktor rekreacji ruchowej – fitness, nowoczesne formy gimnastyki. Instruktor aqua aerobicu. Instruktor Nordic Walking. Instruktor Indoor Cycling. Instruktor masażu Shantala. Uprawnienia do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjnej. Masażysta I°, II°. Od 2008 roku jest członkiem POLSKIEGO STOWARZYSZENIA PŁYWANIA NIEMOWLĄT. Właścicielka AQUA-KOREKT.


Bernadetta Blak

Hasło “ruch to zdrowie” to nie pusty slogan, a raczej pomysł na życie. Kiedy nie pracuje jako instruktor pływania, zgłębia tajniki zdrowego odżywiania. Potrafi ułożyć jadłospis skrojony na miarę i potrzeby każdego zainteresowanego klienta. Nie jest jej obca aktywność fizyczna. Nie pogardzi jednak dobrą książką, filmem i wystawą. Znajdzie czas, aby przez chwilę zanurzyć się w dźwiękach swojej ulubionej jazzowej muzyki..

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka Pedagogiki na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Specjalność: edukacja dla bezpieczeństwa i zarządzanie kryzysowe oraz wychowanie obronne i fizyczne. Instruktor Pływania. Z nami od 2011 roku


Asia Gąsiorek

Spokojna i uśmiechnięta, na zajęciach zmienia się w tytana pracy. Prowadzi zajęcia angażując się w swoje obowiązki na 100 %. Potrafi maksymalnie wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności pływackie przekazując je w sposób spełniający najwyższe standardy merytoryczne…Woda to jej żywioł. Pływanie stanowi dla niej najprzyjemniejszą formę spędzania czasu. Odpoczywa na sportowo. Leżenie na plaży, na hamaku tak, ale tylko przez 15 minut. Najlepiej czuje się podróżując, lubi odkrywać nowe miejsca, ludzi i kulturę. ..A fotografia jest kolejną pasją.

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka AWF Kraków – magisterskie , Kierunek:Wychowanie Fizyczne. Instruktor Pływania. Była zawodniczka MKS Jordan Kraków, UKS Siemaszka Piekary. Ratownik WOPR. Z nami od 2016 roku.


Anna Sosnowska

Absolwentka wychowania fizycznego i fizjoterapii nie znosi stagnacji. Wciąż rozwija swój warsztat pracy, podnosi kompetencje i wiedzę. Wyzwaniem jest dla niej prowadzenie zajęć z najmłodszymi kursantami. Jak sama twierdzi to bardzo miły, ale wymagający klient. Stara się sprostać oczekiwaniom milusińskich i czasem zajęcia są poprowadzone w niekonwencjonalny sposób. Pomysły na realizację swoich autorskich lekcji pływania z dziećmi czerpie z fachowej literatury psychologicznej. Aktywny wypoczynek jak turystykę pieszą i rowerową przeplata z grą na wiolonczeli. Z pływaniem jest jak z grą na instrumencie muzycznym, trzeba ćwiczyć a wszystko zagra jak w dobrej orkiestrze.

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka AWF Kraków, kierunek Wychowanie Fizyczne. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy. Instruktor Pływania. Instruktor Nordic Walking. Instruktor aqua aerobic. Uprawnienia do prowadzenia gimnastyki korekcyjnej. Wychowawca kolonijny. Z nami od 2008 roku.


Aneta Mroczek

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka AWF Kraków kierunek Wychowanie Fizyczne. Instruktor pływania. Prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w krakowskich przedszkolach i szkołach. Obecnie studentka edukacji elementarnej kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego. Z nami od 2017 roku.

.


Ania Janik

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka AWF Kraków kierunek Wychowanie Fizyczne. Instruktor pływania. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego, prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Trener pływania II klasy sportowej. Trener koszykówki II klasy stopowej.  Instruktor-  narciarstwo zjazdowe. Instruktor-  fitness ,nowoczesne formy ruchu. Ukończył Studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki. Wychowawca, kierownik wypoczynku. Ukończyła liczne szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Z nami od 2017 r.

Katarzyna Łuszczek

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka wychowania fizycznego w Krakowie, kierunek : wychowanie fizyczne ;specjalność trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Instruktor pływania i sportu oraz wychowawca kolonijny. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca świetlicy w szkole podstawowej. Od najmłodszych lat marzyła o pracy z dziećmi , obecnie na co dzień spełnia swoje marzenia. Nigdy nie rezygnuje z osiągnięcia stawianych sobie celów. Swój wolny czas poświęca na podróże i aktywny wypoczynek. z Nami od 2018 r.

Katarzyna Morawiec

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Absolwentka Pedagogiki na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Specjalność: edukacja dla bezpieczeństwa i zarządzanie kryzysowe oraz wychowanie obronne i fizyczne. Posiada uprawnienia Instruktora pływania, instruktora Aqua Fitness, wychowawcy kolonijnego. Swój wolny czas poświęca na podróże i aktywny wypoczynek. z Nami od 2020 r.

Paulina Artymiak

Szkolenia, kursy, uprawnienia: Studentka AWF Kraków II Stopnia Magisterskie, kierunek: wychowanie fizyczne ;specjalność trener personalny i trener przygotowania motorycznego. Instruktor pływania oraz wychowawca kolonijny. Ratownik WOPR.  z Nami od 2018 r.