O nas

Aqua Korekt - szkola pływania kraków - instruktorzyNaszą Misją jest odkrycie w każdym z Was miłość i talentu do pływania.

Wąska specjalizacja jaką jest pływanie, zajęcia  oswajające z wodą dla niemowląt i małych dzieci oraz aqua aerobik dała nam możliwość stworzenia programów autorskich dla każdej z dziedzin w jakiej się specjalizujemy.

Doświadczona karda instruktorska i trenerska  w codziennej pracy wykorzystuje swoje przygotowanie pedagogiczne, teoretyczne jak i praktyczne. Pasja do tego co robimy, optymizm, kreatywność w realizacji wyzwań jakie stawiają nam zajęcia, sprawiają iż dla każdego kto do nas przyjdzie aktywność w wodzie stanie się sposobem na życie.

Pamiętaj….

Woda daje nam nieocenione możliwości, oddziałując na cały organizm, zarówno na sferę fizyczną (walory zdrowotne) jak i psychiczną. Ćwiczenia w środowisku wodnym tj. nauka pływania, aqua aerobic itd. poprawiają stan zdrowia, wpływając korzystnie na układ naczyniowy, oddechowy i układ ruchu (tj. wszechstronny rozwój cech motorycznych).

Zapraszamy na kursy pływania i aqua aerobik do Krakowa.

Zapisz

Zapisz