Harmonogram

Przedstawimy Państwu

Harmonogram zajęć kursów nauki i doskonaleni pływania na sezon 2020/2021

Harmonogram zajęć pływania niemowląt i małych dzieci na sezon 2020/2021

Harmonogram zajęć aqua aerobiku na sezon 2020/2021

Kilka Ważnych informacji przy rejestracji na kursy pływania:

dla „pływaków” kontynuujących zajęcia

  • Kursanci kontynuujący zajęcia z I edycji sezonu 2020/2021 nie zapisują się ponownie, są już na listach, co możecie sprawdzić w Panelu Klienta ActiveNow.
  • Prosimy o dokonywanie płatności za kurs nie wcześniej niż 1 dzień przed rozpoczęciem zajęć.  W Panelu Klienta, znajdą Państwo aktualną kwotę zawierającą rabaty, ewentualne nadpłaty. W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju chcemy być pewni, iż będziemy mogli realizować dla Was nasze zajęcia.

dla nowych pływaków

  • W harmonogramie zajęć znajdą Państwo zajęcia zaplanowane na cały tydzień pływacki (należy przesunąć „suwak” znajdujący się po prawej stronie)
  • Po przez Harmonogram zajęć mogą Państwo również dokonać zapisu na zajęcia, „Klikając”  na  wybraną  grupę, lub przejść na zakładkę zapisy
  • Przypominamy, że informacja zawarta w nawiasie, np. ( grzbiet, kraul ) jest umiejętnością pływaka w dniu zapisu na zajęcia. Jeżeli mają Państwo problem z określeniem poziomu umiejętności, zapraszamy do kontaktu tel. 696474344-Karolina,
  • Po otrzymaniu od AQUA-KOREKT informacji o potwierdzeniu zapisu w grupie, przypominamy o rejestracji w Panelu ActveNow oraz założeniu Konta Klienta.
  • Prosimy o dokonywanie płatności za kurs nie wcześniej niż w dniu rozpoczęcia zajęć.  W Panelu Klienta, znajdą Państwo aktualną kwotę zawierającą rabaty, ewentualne nadpłaty.

W razie niejasności, jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.