Harmonogram

Przedstawimy Państwu

Harmonogram zajęć kursów nauki i doskonaleni pływania na sezon 2020/2021

Harmonogram zajęć pływania niemowląt i małych dzieci na sezon 2020/2021

Kilka Ważnych informacji przy rejestracji na kursy, zajęcia pływania:

  • W harmonogramie zajęć znajdą Państwo zajęcia zaplanowane na cały tydzień pływacki (należy przesunąć „suwak” znajdujący się po prawej stronie)
  • Po przez Harmonogram zajęć mogą Państwo również dokonać zapisu na zajęcia, „Klikając”  na  wybraną  grupę, lub przejść na zakładkę zapisy
  • Przypominamy, że informacja zawarta w nawiasie, np. ( grzbiet, kraul ) jest umiejętnością pływaka w dniu zapisu na zajęcia. Jeżeli mają Państwo problem z określeniem poziomu umiejętności, zapraszamy do kontaktu tel. 696474344-Karolina,
  • Zgłoszenie w grupie „KURS – REZERWACJA MIEJSCA” przeznaczony jest dla Klientów, którzy nie znaleźli grupy pod katem wiekowo/umiejetnościowym, mimo to zainteresowani są terminami w danym dniu.  WAŻNE !!! W przypadku małej ilości chętnych w  którejkolwiek z zaplanowanych grup, będziemy tworzyć nowe grupy z dzieci „tu” zapisanych. Uwaga! Godzina 15.00 jest stworzona na potrzeby Państwa zapisu, nie będzie stanowić terminu zajęć.
  • Po otrzymaniu od AQUA-KOREKT informacji o potwierdzeniu zapisu w grupie, przypominamy o rejestracji w Panelu ActveNow oraz założeniu Konta Klienta.
  • Prosimy o dokonywanie płatności za kurs nie wcześniej niż 1 tydzień przed rozpoczęciem zajęć.  W Panelu Klienta, znajdą Państwo aktualną kwotę ( pomniejszona o zajęcia niezrealizowane w sezonie 2019/2020, zawierającą rabaty, ewentualne nadpłaty)

W razie niejasności, jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.